Chcete objednat přepravu?

Přihlaste se

Chcete udělat jednorázovou objednávku?

Objednat

Vylepšili jsme pro Vás on-line systém

08
11
2016
Vylepšili jsme pro Vás on-line systém


Rádi bychom Vás ve stručnosti informovali o drobných změnách v našem on-line systému, který jste si v krátké době tolik oblíbili. O to víc nás těší, že provedené změny jsou na základě připomínek našich zákazníků.


Změnu oceníte především v případě, že posíláte/vyzvedáváte zásilky na opakujících se adresách. Kompletní objednávku můžete uložit jako šablonu, které přiřadíte Vámi zvolený název. Příště stačí danou přepravu vyhledat v horní liště „použít šablonu“.

Nově máte navíc možnost ukládat jednotlivé adresy vyzvednutí/doručení, a to pouhým zaškrtnutím ikony „uložit kontakt“. V případě nové objednávky opět stačí danou adresu zvolit v okně „vyberte kontakt“.

Další novinkou je možnost zvolení času vyzvedávání přepravy. Pokud víte, že na adrese vyzvednutí bude odesílatel pouze omezenou dobu, stačí vybrat vyzvednutí "do" a v tu chvíli Vám systém nabídne definování časového rozsahu "od-do". Jen dávejte pozor, aby rozmezí mezi danými časy nebylo kratší než 30minut! Jinak jej systém přijme jako zpoplatněnou službu vyzvednutí na čas. Věříme, že touto novinkou předejdeme mnoha nejasnostem a Vaši zásilku tak nejen doručíme, ale také vyzvedneme dle Vašeho přání.

V případě nejasností nebo připomínek nás neváhejte kontaktovat. Děkujeme.

Přejeme příjemné prožití léta a volných dnů!