Chcete objednat přepravu?

Přihlaste se

Chcete udělat jednorázovou objednávku?

Objednat

Historie

Kurýrní služba SPEEDY JT s.r.o. vznikla v roce 1999 a za dobu své existence si již vybudovala rozsáhlou síť spokojených zákazníků, která se den ode dne rozšiřuje. V roce 2018 založila vzhledem ke svému progresu a rozšiřování se dceřinou společnost SPEEDY KURYR s.r.o., která převzala veškerou agendu. Počet přepravených zásilek se denně pohybuje kolem několika set kusů a jejich měsíční nárůst má progresivní tendenci. SPEEDY KURYR zajišťuje své služby s vysokou profesionalitou vzhledem ke svým bohatým zkušenostem v tomto oboru.

Komunikaci se zákazníkem zprostředkovává skvěle technicky vybavené operační středisko, které zajišťuje, aby přeprava zásilek byla uskutečněna v co nejkratším termínu. Díky tomu jsme schopni poskytnout zákazníkovi jakoukoli informaci v jakémkoli článku přepravního řetězce.

Konkrétní každodenní přepravu zásilek ze startu do cíle zabezpečuje v současné době 40 zkušených kurýrů vybavených moderními radiostanicemi a mobilními telefony, které umožňují nepřetržitý kontakt s operačním centrem.

Naše kurýrní služba disponuje všemi dopravními prostředky, počínaje bicykly a konče užitkovými vozy, je tedy více než schopna s náležitou péčí přepravit Vaše zásilky téměř jakýchkoliv rozměrů. Kurýrní služba se v současnosti vzhledem ke stále se zhoršující dopravní situaci na silnicích stává každodenní nepostradatelnou součástí Vašeho života. Věřte, že objednat převoz u SPEEDY KURYR, je to nejlepší, co pro Vaši zásilku můžete udělat.