Chcete objednat přepravu?

Přihlaste se

Chcete udělat jednorázovou objednávku?

Objednat

Rozvoz vánočních stromků

11
19
2015
Rozvoz vánočních stromků

Blíží se opět čas svátků vánočních a my jsme pro Vás opět připravili nabídku exkluzivních stromků z Dánska, které přivezeme k Vám domů nebo do kanceláře.

Stromky pro Vás vybíráme osobně, aby byla záruka, že se bude jednat opravdu o ten nejkrásnější vánoční skvost, který doplní příjemnou atmosféru svátků.

Zdarma jej pro Vás ofrézujeme, aby se krásně vešel do Vašeho stojanu. Navíc ho úhledně zabalíme, aby nedošlo k poškození během přepravy.

 

Nejen že si u nás pořídíte vánoční stromek, ale až vánoční svátky pominou, stačí nám zavolat a kurýr si Váš již nepotřebný odstrojený stromek odveze. Postaráme se o jeho ekologickou likvidaci. Jak? Odvezeme ho do pražské ZOO! Sloni si na něm rádi pochutnají, případně stromky skončí v Pražské spalovně na výrobu páry a elektřiny.

 

Vánoční stromky můžete objednávat telefonicky, nebo přes náš e-shop.

 

Navíc můžete vybírat z nabídky exklusivních vín ze Španělska. Případně udělejte radost koupí Olivivého oleje Zlaté série "ORO", který vyhrál ve světě více než 60 medailí a ocenění, např. L.A. - nejlepší světový olivový olej, Španělsko - nejlepší španělská potravina.