Chcete objednat přepravu?

Přihlaste se

Chcete udělat jednorázovou objednávku?

Objednat

Slovensko na 3 způsoby

08
16
2013
Slovensko na 3 způsoby

Víte, že naše kurýrní služba SPEEDY nabízí doručování zásilek na Slovensko? A to rovnou 3 způsoby, které se liší rychlostí doručení. Nezapomeňte rozšířit svůj byznys také na Slovensko!

Přestože jsme letos oslavili výroční 20 let od rozdělení Československa, stále zůstávají slovenští kolegové našimi nejčastějšími obchodními partnery. Od toho se odvíjí také četnost posílání zásilek do této destinace. Jelikož je poptávka vysoká a požadavky různorodé, nabízí naše kurýrní služba SPEEDY rovnou 3 způsoby, jak zásilku na Slovensko poslat, nebo-li 3 rychlosti doručení.

3 způsoby doručování zásilek na Slovensko:

První službou je Slovensko do 2 dnů. Tato služba je cenově velmi výhodná a nejvyužívanější. Zásilky jsou automaticky pojištěny na 10eur/kg. Pokud na zásilku spěcháte o trochu více, volte službu letecké přepravy.

Letecká zahraniční přeprava vám zásilku na místo dopraví již do druhého dne. Současně si můžete zvolit také čas doručení. Ať potřebujete doručení do standardní 18.hodiny večerní, případně spěšně do 12.hodiny či do 10.hodiny ranní, za případný příplatek si můžete čas doručení zvolit sami. Letecké zásilky na Slovensko jsou automaticky pojištěny na 20eur/kg.

Třetím způsobem je expresní direct kurýr, pokud je třeba, aby byl balíček či obálka na místě co nejrychleji. Jinými slovy včera bylo pozdě a vy musíte zásilku dopravit na místo týž den. Jedná se o výběrové řízení? Potřebujete zásilku doručit do vlastních rukou? Vybrat na místě dobírku? Přivézt potvrzení zpět? Tento způsob přepravy je nejspolehlivější. Pojištění zásilek navíc sahá do výše 500 000 Kč.

Stále nevíte, kterou z nabízených služeb využít?

Navštivte naši webovou stránku Zásilky na Slovensko, která se věnuje této problematice a dozvíte se více!